Neohodnoceno

Kreativní sada na lepení - Motýl

Se dřevem a kamínky jste si možná hráli i vy nebo vaši rodiče – dopřejte stejný zážitek svým dětem. Sada na lepení motýl obsahuje vše potřebné k vytvoření roztomilé dekorace – dřevěnou šablonu ve tvaru motýla, skleněné kamínky a lepidlo, nic dalšího nemusíte kupovat. Pokud hledáte zábavnou aktivitu a originální dárek pro děti, je kreativní sada na tvoření skvělou volbou. U dětí podporuje rozvoj jemné motoriky, barevného vnímání a kreativitu. Lepicí sada je zabalena v dárkové krabičce.

Můžeme doručit do:
11.8.2021
Skladem u dodavatele
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Kategorie: Kreativní sady na lepení
Šířka: 120 mm
Výška: 100 mm
Druh: Zvíře

Kreativní sada pro holky a kluky je ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo na Vánoce, protože lepení je oblíbenou činností snad všech dětí.

Součástí balení je dřevěná šablona, skleněné kamínky různých barev, tvarů a velikostí a lahvička s lepidlem.

Do lepidla vymáčknutého na papír nebo na šablonu mohou děti samy nebo za pomoci rodičů namáčet kamínky a podle fantazie jimi zdobit přiloženou šablonu.

Odměnou za vynaložené úsilí bude dětem vlastní dekorace, kterou si mohou vyzdobit svůj pokoj.

Dárková sada na tvoření je jednoduchou a zábavnou aktivitou pro dětskou oslavu nebo deštivé odpoledne.

Tvoření děti zabaví a zároveň jim pomůže rychleji rozvíjet důležité dovednosti pro jejich budoucnost, jako jsou jemná motorika nebo soustředění.

Lepicí sada je zabalena v dárkové krabičce a je vhodná pro děti od 3 let.

Výrobek je kompletně vyroben v České republice – skleněné kamínky pocházejí z Jizerských hor, známých svou sklářskou tradicí.

Koupí dětské sady na lepení potěšíte děti a zároveň pomůžete vrátit život a duši kdysi vyhlášeným, dnes polozapomenutým továrnám na sklo.

 

Obsah balení:

  • Dřevěná šablona
  • Skleněné kamínky
  • Lepidlo
  • Dárková krabička